Park Dedeman Bostancı

Genel Bilgi


İstanbul’un nezih semtlerinden biri olan Bostancı’da misafirlerini ağırlayan Park Dedeman Bostancı, alışveriş merkezlerine, kültür sanat organizasyonlarının düzenlendiği semtlere yakınlığıyla oldukça ilgi görüyor.Tesis, ulaşım olanaklarına, iş, alışveriş ve eğlence merkezlerine yakın oluşuyla da avantaj sunuyor.
Çevre dostu yapısı Yeşil Yıldız sertifikası ile tescillenen tesis, modern mimarisi, hizmet kalitesi ve zengin olanaklarıyla beğeniliyor.
Bostancı metro durağına 200 metre mesafedeki tesis, şehir içinde trafiksiz ulaşım için de ideal bir seçenek sunuyor. Otel, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 30 km mesafede konumlanıyor.

Adres: İçerenköy, Değirmen Yolu Cd. No: 39C, 34752 Ataşehir/İstanbul
En yakın şehir merkezi: ATAŞEHİR
Oda tipleri:
TL = Ücretli

Park Dedeman Bostancı, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.

Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Odanı Seç Rezervasyon Yap

12 Tem 2020 12 Tem 2020