Polat Erzurum Resort Hotel

Genel Bilgi


Polat Erzurum Resort Hotel; davet ve organizasyon alanları, Türk ve dünya mutfaklarından sunduğu lezzetler, sağlık kulübü ve kayak imkanlarıyla konuklarını ağırlıyor.

Polat Erzurum Resort; Palandöken mevkiinde toplam 230 odası ile hizmet vermektedir. Tesis ana restoran, A La Carte restoran, 2 adet bar, 3 adet cafe ve club ile birçok lezzet alternatifini misafirlerinin beğenisine sunmaktadır. Tesisin sağlık kulübü bünyesinde bulunan Türk hamamı, sauna, buhar banyosu ve masaj imkanları ile rahatlayabilir; Fitness merkezi ile formunuzu koruyabilirsiniz. Tesiste kayak imkanları ile siz, mini kulüp ile çocuğunuz eğlenceye doyabilirsiniz. Kapalı havuz ve kapalı çocuk havuzu ile yüzebilirsiniz.Toplantı ve balo imkanları mevcuttur.

Tesisin sağlık kulübü bünyesinde bulunan Türk hamamı, sauna, buhar banyosu ve masaj imkanları ile rahatlayabilir; Fitness merkezi ile formunuzu koruyabilirsiniz. Tesiste kayak imkanları ile eğlenceye doyabilirsiniz. Kapalı havuz ve kapalı çocuk havuzu ile yüzebilirsiniz. Tesiste bulunan toplantı ve balo imkanları ile her türlü organizasyonunuzu düzenleyebilirsiniz.

Tesise ait 3 adet telesiyej ücretsiz olarak kullanılabilir. Palandökende bulunan diğer 14 adet lift ekstra ücret ödemek koşuluyla kullanılabilir. Tesis bünyesinde her zorluktan toplam 8 adet pist bulunmaktadır. Suni karlama ve gece ışıklandırma olanakları mevcuttur. Tesis dışında Palandökende 23 adet pist daha bulunmaktadır. Tesiste ücretli olarak kayak ekipmanları kiralayabilir, kayak eğitimi alabilirsiniz.

2 adet Dublex Suite, 2 Adet Junior Dublex Suite, 3 Adet King Suite , 14 Adet Corner Room , 131 Adet Twin , 71 Adet Queen , 7 Adet bahçe katı standart olmak üzere toplam 230 oda bulunmaktadır.

Adres: Erzurum, Palandöken’de yer alan tesis, havaalanına 15 km., 3 km şehir merkezine mesafededir.
Havaalanı: Erzurum Havalimanı
En yakın şehir merkezi: PALANDÖKEN

Oda Kahvaltı konaklamalarda sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecek ücretli. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli.
Yarım Pansiyon konaklamalarda sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Akşam yemeğinde alınan tüm içecekler ücretli. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli.

Hizmet Saatleri
07.00-10.00 Kahvaltı
12.00-14.00 Öğle Yemeği
17.00-18.00 Beş Çayı (ücretli)
19.00-21.00 Akşam Yemeği

Oda tipleri:
TL = Ücretli

Yılbaşı gala ücreti kişibaşı 160 TL Gala yemeğine katılım zorunludur.

Odanı Seç Rezervasyon Yap

4 Ağu 2020 4 Ağu 2020