Adrina Termal Health & Spa Hotel

Genel Bilgi


Yeşilin ve mavinin buluştuğu güzel bir noktada yer alan tesis, 39 dönümlük alan içerisinde, denize sıfır konumda bulunuyor.

Adres: Güre cumhuriyet mah., Orman Kampı Cad No:2, 10395 Edremit/Balıkesir
Havaalanı: Balikesir Havalimanı
En yakın şehir merkezi: EDREMİT

Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli. Minibarlarda su hariç tüm içecekler ücretli.

Hizmet Saatleri
07.00-10.00 Kahvaltı
10.00-23.00 Pastane (Ücretli)
19.30-21.30 Akşam Yemeği

Oda tipleri:
 1. Balkon
 2. Banyo
 3. Banyo Telefonu
 4. Buklet Banyo Ürünleri
 5. Duman Dedektörü
 6. Elektronik Anahtar Sistemi
 7. Halı Kaplı Zemin
 8. Kablosuz İnternet
 9. Kasa
 10. Küvet
 11. LCD TV
 12. Makyaj Aynası
 13. Merkezi Isıtma ve Soğutma Sistemi
 14. Minibar
 15. Oda Servisi
 16. Saç Kurutma Makinası
 17. Telefon
 18. Temizlik Hizmeti
 19. Uyandırma Servisi
 20. WC
TL = Ücretli

Tesiste kullanıma açık tek havuz (karma havuz) bulunuyor.

Sağlık, hijyen ve güvenlik amacıyla 7 yaş altındaki çocukların termal havuz ve ıslak alan kullanımına izin verilmiyor. Çocuk bezi gibi materyalleri kullanmak durumunda olan çocuklar, termal havuzlara ve açık yüzme havuzuna kabul edilmiyor. Sadece kış döneminde odalarda bornoz bulunmakta olup yaz döneminde bulunmuyor.
Tesis, dönemlere ve operasyon yoğunluğuna göre yeme-içme ve diğer hizmetlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Lobi alanında çay ve çay çeşitleri hariç tüm icecekler ücretlidir. Kahvaltıda alınan çay ve su ile yemeklerde alınan su haricinde tüm içecekler ücretli. Termal alanda kaymaz terlik ücretli; havlu, sabun ve bone ise ücretsiz olarak veriliyor.
Termal havuzlar kullanılırken bone takmak zorunlu.
16.00-17.00 arası çay saati uygulaması sadece kış döneminde uygulanıyor. Tesiste kapalı yüzme havuzu bulunmuyor. Yaz döneminde, havuz ve plajda kişi başı günlük bir adet havlu belirtilen dağıtım saatlerinde veriliyor. Termal su yalnızca termal ıslak alanda bulunuyor, odalarda termal su bulunmuyor.

Adrina Termal Health & Spa Hotel odalarına giriş, saat 14.00'ten itibaren başlıyor. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı.

Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Tesiste verilen Yarım Pansiyon konaklamalar akşam yemeği ile başlayıp, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.

Konaklama yapılacak odanın, aile odası, süit oda (ve benzeri) gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi birinin otelden erken ayrılması halinde ücret iadesi yapılmamaktadır.

Odanı Seç Rezervasyon Yap

27 Şub 2020 27 Şub 2020