0850 303 9 777|Şubelerimiz
İzmir Kordon hakkında adres ve bilgiler

KURUMSAL SEYAHAT YÖNETİMİ

Hız ve verimliliğin esas olduğu İş Dünyası, seyahat ve toplantı organizasyonlarında da hızlı ve yetkin çözümlere ihtiyaç duyuyor. Arkas Turizm, deneyimli ekibi ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla, kurumsal ihtiyaçlarınıza özel çözümlerle hemen yanınızda!

Yurt İçi ve Yurt Dışı Uçak Rezervasyonları

Arkas Turizmle ...

Her türlü uçak bileti ihtiyacınız, en uygun ücretler ve en geniş alternatifleri paylaşan Kıdemli Danışmanlarımız tarafından cevaplanır.

Firma çalışanlarınızın iptal veya değişiklik gibi tüm talep ve işlemleri yetkin sistemlerle en kısa sürede yerine getirilir.

Kurumsal müşterilerimiz 7/24 hizmet veren Nöbet Birimi Hattımız ile mesai saatleri dışında da hizmet almanın ayrıcalığını yaşar.


Yurt İçi ve Yurt Dışı Konaklama - Araç Kiralama - Transfer Hizmetleri

Arkas Turizmle ...

Arkas Turizm’e özel fiyat avantajlarıyla Dünya çapında yüz binlerce otelde rezervasyon yaptırma ve konaklama imkanı elinizde!

Yurt içinde yüzlerce otelde Arkas Turizm’e özel uygun fiyatlar ile hem hesaplı hem konforlu bir konaklama sizi bekliyor.

Seyahatlerinizde şehir içi ulaşımınız da artık daha kolay. Dünyanın hemen her yerinde pek çok Rent-A-Car firmasından gerektiğinde Full Credit araç kiralama olanağınız var.

Nereye giderseniz gidin, havalimanı - otel - fuar alanları ya da istenilen lokasyonlar arasında transfer alma imkanı bir telefon kadar yakın...


Vize Danışmanlığı

Arkas Turizmle ...

Deneyimli vize danışmanlarına ulaşarak, tüm Dünya ülkelerinin seyahat kurallarına bağlı vize prosedürleri hakkında detaylara boğulmadan bilgilendirilmek mümkün!

Vize işlemlerinizi sizin adınıza başlatan ve sizinle birlikte yöneten Danışmanlarımızla seyahatinize rahat ve güvenle başlayabilirsiniz!

Oturma ve Çalışma İzni gibi prosedürlere dair yönlendirmeye mi ihtiyacınız var? Danışmanlarımız ilgili mercilere yönlendirmek üzere hizmete hazır!


MICE (Toplantı ve Organizasyon Hizmetleri)

Arkas Turizmle ...

Firmanızın yurt içi - yurt dışı toplantı, bayi gezisi, motivasyon etkinliği ya da herhangi bir organizasyonunun planlaması yetkin ellerde!

Fuar, kongre organizasyonları için danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Yeni ürün tanıtımları, basın toplantıları, Roadshow organizasyonları, faaliyetlerinizi açıklayan organizasyonlar, eğitim amaçlı etkinlikler, motivasyon arttırıcı toplantılar… Planlamak kadar kusursuz operasyon hizmeti de avantajlarınız arasında!


Uçak, Helikopter, Üst Segment Yat Kiralama

Arkas Turizmle ...

Lüks seyahat ihtiyaçlarınız için Arkas Air’den özel jet kiralama; organizasyonlarınız için üst segment yat veya helikopter kiralama hizmetleri sizinle.