444 9 777|Şubelerimiz

Hakkımızda

2002 yılında Arkas Holding bünyesine katılmış olan TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği), IATA (Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği) üyesi Arkas Turizm Seyahat , 1961 yılından bu yana faaliyetlerini merkezinin bulunduğu İzmir'de ve şubeleri ile de İstanbul ,Ankara ve Bursa'da sürdürmekte olan bir A-Grubu turizm acentasıdır.

Arkas Turizm Seyahat özellikle işadamlarının ihtiyacı olan, kişiye özel hizmet çerçevesinde kaliteli uçuş ve konaklama servislerine yurtiçinde ve yurtdışında maksimum düzeyde cevap verebilme amacına erişerek, kalitesini arttırmayı ve sürekliliğini korumayı amaçlıyor.

Yurtiçi ve yurtdışı seyahat programları, uçak bileti satışı, transfer hizmetleri, kurumsal motivasyon gezileri ve toplantıları, yetkili satıcı gezileri, teşvik gezileri, lansman organizasyonları ,seminer, eğitim toplantı organizasyonları, VIP hizmetleri, tekne, yat, özel uçak ve helikopter kiralama hizmetleri, otel ve tatil köyü rezervasyon hizmetleri de Arkas Turizm Seyahat tarafından sunuluyor. Yurtdışı uçak bilet rezervasyonlarında uluslar arası tüm hava yolları ve Türk Hava Yolları biletleri ile, yurt içinde de Türk Hava Yollarına ilaveten Sun Express, AtlasJet, Pegasus, İzair, Onur Air gibi özel havayolları biletlerinin satışları da yapılıyor. Ayrıca son yıllarda gelişen kruvaziyer proğramlarına paralel olarak kardeş şirketi MSC Kruvaziyer'in Türkiye çıkışlı olan Akdeniz seferlerinin kabin satışlarını da portföyüne ekleyerek kalite arayan müşterilerinin bu ihtiyacına da cevap veriyor.


Şubelerimiz:

İstanbul, Kadıköy Şubesi

Adres: Bağdat Cad. No:310 Kat:2 Daire: 3 Kadıköy / İstanbul

Telefon: 0216 363 00 36

E-posta: kadikoy@arkasturizm.com.tr

…

İstanbul, Şişli Şubesi

Adres: Esentepe Mah. Kasap Sokak Eser Apt. B Blok No: 18 / 12 Şişli - İstanbul

Telefon: 0212 318 00 66

E-posta: istanbul@arkasturizm.com.tr

…

İzmir Şubesi

Adres: Akdeniz mah. Vali Kazım Dirik cad. No:3 Yenihan K:2 D:208 Alsancak - IZMIR

Telefon: 0232 463 80 11

E-posta: izmir@arkasturizm.com.tr

…