Hilton Istanbul Bomonti Hotel & Conference Center

Genel Bilgi


İstanbul’un iş, tarih ve eğlence merkezlerine oldukça yakın mesafede, Nişantaşı ve Osmanbey metro istasyonuna 10 dakika, Taksim'e ise bir metro durağı uzaklıkta bulunan Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center, etkileyici mimarisi ve Haliç'ten Boğaz'a harika manzarası ile misafirlerine iş veya tatil amaçlı konaklamalarında kusursuz bir deneyim sunuyor.

Misafirler, otelin tüm gün servis veren restaurantı The Globe'da, ödüllü Executive Şef Yannis Manikis'in yönetiminde açık mutfakta Türk-Akdeniz, Asya mutfağı ve Batı Usulü Izgara lezzetleri deneyimlerken, 34. kattaki Cloud 34 bar'da nefes kesen manzarasına karşı, enfes suşiler, Asya mutfağından bar atıştırmalıkları ve benzersiz kokteylleri keşfe çıkabilirler.

Avrupa'nın en büyük eforea Spa'sında ise fitness center'ı, açık-kapalı yüzme havuzları, sauna-buhar odaları ve Türk Hamamlarının keyfini çıkartılırken, lüks bakım ve masajlarla benzersiz bir spa deneyimi yaşanabilir.

Adres: Merkez, Silahşör Cd. No:42, 34381 Şişli/İstanbul
En yakın şehir merkezi: ŞİŞLİ

oda kahvaltı

Oda tipleri:
TL = Ücretli

Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center, odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Maksimum 34 kg. büyüklüğünde evcil hayvan kabul edilmektedir. Evcil hayvan için fiyat farkı uygulanmaktadır. Konaklama süresince evcil hayvan sahibinin nezaretinde olmalıdır ve bakımı sahibine aittir. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.

Süit odalar haricinde, king odalarda 2+1 konaklamalarda, sunulan ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir. Twin odalarda 2+1 konaklamalar mevcut değildir.

Odanı Seç Rezervasyon Yap

27 Şub 2020 27 Şub 2020